Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz johnny82 #52010 üzenetére

    Kovácsautó, autócentrál, bárdi, unix, római akksi, auchan, tesco, metro, obi, praktiker. Az elmúlt 5-6 évben kb 5 akksit vettem, egy varta black 2 éves kora után megállt, egy bosch-t úgy adtam el, hogy 2 évig várt a sorsára, hébe- hóba autba is került, elvolt ezzel a körülménnyel, legutóbb pedig 2 év alatt két kevésbé márkás akksit vettem, egyik a johnson control által gyártott Gigawatt nevű akksi volt, volt, hogy havi 1x 3 percre indítottam be az autót, ezt szeretik legkevésbé az akksik, nem zavarta, hibátlan volt egy év után is, miután elkezdtem használni az autót, nem volt semmi különleges vele. Elég komoly a cég, a bosch akksikat is ez gyártja, ill rengeteg gyártóba a gyári akksikat is ők csinálják. Kovácséknál vettem a jászplasztikos Electric Power fantázianevűt, az is teljesen jól bírta, nem zavarta a napi 10 indítás sem, sőt, mikor télen nem volt oké valami, és hetekig úgy indítottam, hogy reggelente ment rendesen a hutyutyu, kb 1.5 perc volt, mire beindult a gép, na azóta le a kalappal azelőtt az akksi előtt, pedig nem adtam volna neki egy évet...De a mai napig sincs vele gond.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák