Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marsu

    addikt

    válasz AMD!4ever #1077 üzenetére

    Szia

    Bocs az OFF-ért, de a szomszéd Józsikával kacsolatban...

    Szóval van egy visszatérő ügyfelem, már elég sok gépet építettem neki át. Általában az új gépeit nem tőlem veszi, de hozzám hozza, ha bővíteni akarja, vagy gondja van vele. Rengetegszer hív telefonon, hogy segítsek már neki ebben-abban.

    Csörög a mobil, ''Józsika :D Gyorsan, gyorsan segítsek neki!

    - Hogy kell Floppyra elmenteni egy doc-ot? Nagyon fontos lenne!
    - Hát fájl menü, mentés másként, kiválasztod az ''A'' meghajtót és mented... Még valami?
    - Hát megcsináltam, de nem menti el...
    - Hm... Akkor mentsd el a dokumentumok mappába és másold át floppyra...
    - Jó megpróbálom .... Hosszú csend.... Háttérben beszélgetés... Anyázás :D
    - Nah sikerült?
    - Nem!
    - Mi a gond?
    - A ''''Sajátgép''''-ben nincs ott a floppy! Mindenki hozzányúlkál a gépemhez, mindenki mindent elállítgat!! (Ingerült hang)
    - Lemezt beraktad?
    - Igen, de nem tudom kivenni se!
    - Akkor a floppyval lehet gond... Vedd le a ház oldalát nézd meg, hogy a kábelek rendesen rajta vannak-e?
    - Garanciális gép! Visszaviszem csinálják meg! Ááááá... Sietnem kellene... Hol a csavarhúzó?
    - Nah, sikerült?
    - Igen, tele van floppy lemezekkel a belseje...
    - :F :F :F
    - Hát leszedtem az oldalát és itt van vagy 10 darab lemez... Ezeket már régóta kerestem
    - A kábeleket nézd! Minden a helyén van, alaplapon, a táp csatlakozón a floppy meghajtó...
    - ( ordítás .....)
    - Mi az?
    - Nincs is floppymeghajtó a gépben ....
    - :Y :Y :Y

    Emberünk a házat megtöltötte a rejtett floppy nyílásán floppy lemezekkel ....
    Ez kb félórás telefonbeszélgetés alatt derült ki ...

    Jót mosolyogtam :D



    [Szerkesztve]

    Press any key to continue ...

  • kurtuzov

    senior tag

    válasz AMD!4ever #1077 üzenetére

    Na pont az, hogy alt GR + q tartott 19:38-ig:)

    Ha már headsetekről volt szó:
    ismerős leányzó közli a telefonban, hogy valami gagyi kínai hamisítvány fejhallgatót vett aranyárba', mert bizony nem tudja bedugni a hangkártyájába (tehát nagyon vadlibi nem lehetett, ha tudja mi az), mert azon olyan ''lik'' nincs amibe a a headset belement volna. Meg hogy ő hallott már olyanról, hogy a szép borítás alól kiveszik a tartalmat, azt csak valami gagyit raknak a helyére. Milyen típust is vett? -kérdeztem. Azt ő már nem tugja valami ''Logitekk'' (itt már kezdtem gyanakodni), de mindegy mert már jön is és hozza be, hogy buheráljak valahogy rá egy normális (olyan wókmenes) csatlakozót, mert neki sürgős MSN-ezhetnékje van, azzal letette.
    Kb 10 perc múlva be is viharzott a csajszi, nézzem, hogy át is lett ő b*szarintva, azonnali megoldást követel, meg minden. Elveszem tőle és szépen lassan bedugtam az asztalon levő gépházon egy előlapi USB csatiba. Na itt csoffadt le. Winamp be, mágnesek a fülire, voliá.
    Kérdezem tőle: nem mondták neked, hogy ez USB-s? ''Jaj de igen, dehát én azt hittem, hogy az valami szabvány!'' Az is, lelkem. Hogy ő oda a pendrájvját szokta dugni, akkor ez valami szuper pendrájvos fejhallgató? Jahammm, hümmögtem és útjára engedtem. :)



    [Szerkesztve]

  • TheReMiXeR

    senior tag

    válasz AMD!4ever #1111 üzenetére

    Nem sötét, csak majd vesz egy ócsót és majd visszaviszi, hogy milyen sz@r.

    Sokan sajnos nem képesek felfogni, hogy 10 alatt nincs igazán jó webkamera...
    Megalkuvás kérdése... Mert sokszor van, hogy nincs... És nem akarsz eladni egy olyat, amit azoknak tartogatsz akiknek bőven elég a 320x240 és állandó megvilágításban használják...

    (Canyon 1,3 megapixlest próbáltátok már??? Qvajó, nálunk sláger cikk vagy féléve, és 10 alatt van bőven...)

Új hozzászólás Aktív témák