Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vangelis

    nagyúr

    válasz ML320 #1774 üzenetére

    Artisjus mult héten volt nálam:(...... várom a többieket.. persze bejeltésre jöttek

    @@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

  • steve@prhw

    őstag

    válasz ML320 #1774 üzenetére

    Üdv mindenkinek, Kollégák!

    Kis kieg.:

    Legalitás? Majd ha az MS nem fogja kikötni, hogy akár egy garanciális alaplapcsere után is vedd meg újra az OEM szoftvereket, akkor majd én sem ragasztatom fel az összes matrica alá a celluxot!

    Nem kell garis cserénél új oem. Telefonos aktiválás, ügyintéző kapcsolsa, szitu felvázolása és örömködés. A kötelező kérdés után (Hány gépen használják?) gond nélkül aktiválják.


    Hogy egy kedves példa is legyen: 75-80 év körüli házaspár, viszonylag kultúrált gépet megvesznek, OEM winnnel, vírusirtóval, stb. Szervizrészen vagyok, miénk a beüzemelés (ha kérik), kivittem, bácsi néhány dolgot kérdezett, jegyzetelt, mutatta a beszerzett szakirodalmat, és fátyolos szemmel közölte, hogy ő pedig ha fene fenét eszik is, akkor is megtanul videotelefonálni, mert az unokája Amerikába ment, és szeretne sokat beszélgetni vele. Ez négy hónapja volt, egyszer voltam náluk azóta, a kommunikáció gond nélkül zajlik! Aranyosak voltak...

    Másik oldalról:
    ->Erőcsávó (kidobóember) beront az ajtón (szerencsére előtte a bolt felvilágosította, hogy a sulinyetes konfigot székes fővárosunkban szerelik össze), aztán levág egy olyan monológot, hogy nem tudtam sírjak vagy nevessek, kb ennyire tagoltan és ilyen gazdaságos szókinccsel: Ak*vaanyujakb*megfö'megyekpestreszétrugomőketak*vaanyjukbab*meg. Szórakoznakapénzemmelak*vaanyjukatb*meg.
    No comment.

    ->Hirdetünk tonerkiszállítást is, őrült pénteki nap végén csöng a mobil, felveszem. Tipikus szőke hang:
    - Jónapot! Maguknál lehet ilyen festéket venni számítógépbe?
    - :F Jónapot, igen, forgalmazunk nyomtatóhoz festéket.
    - (nagy levegő)Ésakkorharendelek, akkorkiishozzáknekem?
    - Bizonyos értékhatár felett ingyenesen kivisszük, igen.
    - (újfent sóhaj)Ésafestékmennyibekerül?
    Na itt hirtelen majdnem leültem az utca közepén, mentségemre szóljon, hogy még nem voltam igazán edzett user-ügyileg. Szóval úgy ledöbbentem, hogy valószínűleg a szöszinek is beugrott valami, mert kis szünet után folytatta:
    - Vagy az attól is függ, hogy milyenbe kell? Ez ilyen Hápé valami (kb. mint te, cicus...)

    Ugyanez a szitu későbbiekben, bratyizós stílusú borizű hangú fazonnal:
    -Mennyibe kerül ez a festék a nyomtatóhoz?
    -Nagyban függ a készülék típusától.
    -Na, de mégis, mondj má' egy árat!
    Hávazzze....

    ''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

Új hozzászólás Aktív témák