Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    válasz Akkus #6209 üzenetére

    Hasonló volt nekünk is. Bejönnek a szervízes gépért, Teszem fel a pultra, hogy beindítsam (kiadás előtt mindig). Erre azt mondja a nő, hogy ez nem az ő gépük. Nézem a bevételezést, ami a gépen van, az ő neve áll rajta, tel szám minden stimmel. Mondom de. De nem, ne mondjam már, hát csak tudja, hogy milyen gépük van (közben a gyereke szerényen próbálja győzködni néha-néha elhalóan, hogy de anya, ez a mi gépünk). Márpedig itt nincs más még hasonló gép sem, ez a gép márpedig az övék. Elkezdte emelni a hangját, hogy ne nézzem hülyének, ne akarjam átverni, ez nem az ő gépe (megjegyzem azért én is elbizonytalanodtam egy kicsit, hogy - bár nem tudom miként történhetett volna meg, de tényleg nem mi kevertünk-e el valamit). Na mondom ok, zárjuk rövidre a dolgot, úgy is elindítjuk, megnézzük, hogy mi van a gépen. Elindítom, keresek képeket: lám, ő és a családja. Össze vissza keresgélek dokumentumok, képek között, mindenütt ő cuccaik. Még a háttér is a gyerek volt. Ekkor már jóval halkabban és bizonytalanabban, de még mindig állítja, hogy márpedig ő nem ilyen gépre emlékszik. Számlát visszakerestük, minden alkatrész (és a ház is) stimmel. Na akkor nagy duzzogva elfogadta a dolgot. ( A vicc az egészben, hogy közben időnként elhalóan bár, de a gyerek is folyamatosan bizonygatta az anyjának, hogy de ez az övék).

    Azt nem tudom akkor mit csináltam volna, ha mondjuk formáznom kellett volna és nincs rajta semmi személyes adata. Akkor vajon hogyan bizonyítom be, hogy nem én vagyok a helikopter?

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák