Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz blueMerle #5949 üzenetére

    büszke ám és akinek nem tetszik az tehet egy szivességet ;) majd amikor nap mint nap olyanok járnak hozzád akik azt se tudják megfogalmazni mit akarnak, akkor te is megtanulsz szelektálni, hogy kinek az apró több órát igénybevevő problémájával érdemes foglalkozni. ránézésre nem tudott volta 2000ft-ot fizetni az egészért és ha beleszámolom a szenvedést amivel egy adatmentés járna egy win98-as laptopról és win98 újratelepítés stb cd meghajtó nélkül, akkor máris rájössz miért nem foglalkozunk vele 3-4 órát 2000ft-ért. ha pedig nem érted meg akkor majd, ha nyitsz egy üzletet megtudod magad. téma befejezve. (olvasom mit írtak a többiek, itt pontosan arról volt szó hogy ingyen vagy 1000ft-ért csináljam meg neki azt amit akar, de egy fillérrel se többért, persze azt nem tudta megmondani mit akar, ha nem az exkonkurencia exemberével kezdett volna erről beszélgetni akkor még illedelmesen visszakérdeztem volna, hogy mit is szeretne, de mivel nem hozzám tette fel a kérdést, ezért nekem semmi közöm nincs hozzá, utána mikor már visszajött és megkérdezte, hogy érkezett-e usb-s 2.5" tár akkor már az exemberével folytatott beszélgetés után - 1-2 infó felfedésével persze - szelektáltam, hogy nem kell nekem 3-4 óra tökölés 1000ft-ért)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák