Új hozzászólás Aktív témák

  • tserrof77

    senior tag

    válasz cbmfan #44500 üzenetére

    Nekem anno egy 430W-os Trust csinált ilyet. Srác behozta, hogy valószínű nem jó. Én túlbuzgóan rákötöttem a táptesztert, majd 220 bedug ééésss.... FÜSTGÉÉÉP! Erre a srác: -Szólni akartam, hogy levágja a biztosítékot, de seperc összekötötted, esélyem sem volt. megszólalni... Köszi...

    Másik meg egy félmoduláris 630W-os HKC volt, ami 2009 december 22 vagy 23-án egy komplett AM2-es konfigot vágott agyon (zsír új, fóliás cucc volt). Csinált kb 200.000Ft-os kárt. Mehetett vissza minden cucc gariba. Volt, amit égésnyom miatt cirka fél év után tudtam csak cseréltetni...

    ÉS, akkor legyen valami friss sztori is. Ma egy Acer laptop örvendeztetett meg, betört kijelző, cserés. Ok, megjött tegnap az új, fül nélküli, fullfullhádés ípéessesss matt. Úgyis szombat van, gondoltam, a hőség miatt nyugi lesz, megycsinálom. Összerakom nagyjából tesztpadon (kiterítve), bekapcs, megy. OK! Összerakom, bekapcs.... WTF???? "Halk" füst a bal zsanér tövéből, majd még némi a kijelző aljából. :Y :Y :Y

    A drága LVDS kábel PONT most tört meg. És vitte magával az új kijelzőt is. :W :W :W

    Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Új hozzászólás Aktív témák