Új hozzászólás Aktív témák

  • TheReMiXeR

    senior tag

    fazon hétfőn bejön, kb. 45-50es évjárat... rögtön letegez, no akkor tegeződjünk...

    egyszer kapott egy árajánlatot, valszeg tőlem egy gépre... kb. 120K windózzal...
    na, a windózt azt nem kérné, sőtttttt tegyek má rá egy ofiszt is a windóz mellé, mert biztosan megtudom oldani, hamár itt hajlandó elköltenie a pénzét...
    megsúgom vállalkozó, valami heggesztéses cége van...

    felvilágosítom, hogy gép megy windó+ofisz nem... na akkor olyan számla kéne amin nem láccik, hogy gépet vett... hát mondjuk fénymásoló papír vagy valami ilyesmi... mondom néki vagy gép vagy semmi...

    na okés, legyen akkor gép de ne láccódjanak az alkatrészek, és úgy kéne, hogy ebben a hónapban fizeti a felét a másikban a maradékot... nos, zárjuk rövidre 3 mondattal...
    felvilágosítottam, hogy mi a szitu... na, lényeg a lényeg a gépet feltornáztuk 155K-ra windó meg ofisz nélkül, mert azt majd ő megoldja...

    na másnap hívjuk, jöhet a gépért... ekkor megemlíti, hogy venne ofiszt meg windót mert hát cégesre kérné a számlát ''mégiscsak''... no, oké, holnapra meg van a cucc...

    eljutottunk a mai naphoz, délután 5-kor jön a gépért...

    természetesen mindent rendben talál, fizet és amikor adnám a kezébe az LG lcd monitort, mellékesen megjegyzem, hogy van saját garlevele... erre visszakérdez, hogy?

    saját garleve van, ami azt a célt szolgálja, hogy el lehet vinni személyesen ha gondja vana készülékkel... ez azért jó, mert gyorsabban megoldódhat a probléma, mint ha hozzám hozza vissza, mert azt is megteheti... csak én nem garantálom, hogy 15 munkanapon belül megoldom...
    erre kijelenti, hogy ha már hajlandó egy gödöllői vállalkozónál gépet venni, akkor ő elvileg elvárja, hogy ha valami bedöglik, akkor azonnal kicseréljem és ne neki kelljen szaladgálni a cókmókkal...

    erre kilöttyent a poharam és közöltem vele, hogy 230ezeré még nem jár seggnyalás... pláne ha ilyen flegmának teccik lenni... mi mindenben próbálunk segíteni, de seggnyalást nem csinálunk... majd ha itt hagy évente 5millát akkor lehet, hogy beszélünk róla...

    a qrvaannyát az ilyen flegma kis köcsög vállalkozónak a 230ezer pénzéért még plusz szolgáltatás gyanánt seggnyalást vár el... :W :W :W


    ui.: ráadásul fele akkora volt mint én, megcsapom meghal...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák