Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz vicTechnick #3313 üzenetére

    Úgy 3hete, apukámnak összeraktam egy gépet. Egész sporttáskányi cuccot vittem Neki, előtte persze tudtam, mi van nála, moncsi, winyó, egér, háttértár.. kb ennyi is.
    Összeraktam a gépet, mondom OK billentyűzet lássuk a macit. Erre nem at-s volt (foggalmam sincs hogy havják AT-nek? még at-s deszkáknak volt ilyen ajzatuk..)
    Hétvége volt, kis falú, mondom ez így szívás, ebből kocsikázás lesz, de nem mert kiderült van a közelbe egy bolt talán nyitva lesz. Pár sarokkal arrébb volt is :)
    Gyorsan nyitottam, hogy egy ps/2-es bill kellene. - Áááááá olyan nincs nekik. Kicsit furcsáltam, de jó kisbolt.. - milyen van? - mutatotok a dobozokra - elég egy egyszerűbb is látok is ott fennt. - leveszi, persze ps/2 es.
    Még párat ajánlott majd elvittünk egy olyat, ami már apukámnak is tettszet és jó árban is volt.
    Mindenesetre jó fej volt az eladó rendes is, nekem átlagban csak jó tapasztalataim vannak. Itt is inkább csak az volt a bibi, hogy a háztővében a fészerben nyitotta a boltot, de jó!

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák