Új hozzászólás Aktív témák

  • Atapi

    senior tag

    válasz opr #27031 üzenetére

    "Here’s the most important thing you need to know: Windows 8 and Windows 8.1 have different product keys. That is, if you have a Windows 8 license and attempt to install Windows 8.1 with your Windows 8 product key, you’ll receive an “invalid product key” message. You must instead install Windows 8, provide your Windows 8 product key, and then update to Windows 8.1 from within Windows 8. Yes, the Windows 8.1 upgrade is free if you’re using Windows 8, so this is just unnecessary pain." [forrás]

    ha ez igaz, akkor az ötleted valószínűleg nem fog sikerülni. btw, nem tudom, hogy win8/8.1-nél hogy van, de gondolom vitte tovább ms a szokását, hogy van az oem termék és a vlk, a kettő pedig más aktválási rendszert használ, a telepítőjük is más. így nem valószínű, hogy az msdn telepítő jó lesz neked, csak a win 8 oem telepítők használhatók szerintem a kulcsoddal. viszont a cikkben, amit linkeltem, van egy link az ms oldalára, ahonnan elvileg szipkázhatsz (gondolom) angol, a kulcsodnak megfelelő telepítőt. nem próbáltam, de hátha. ha meg tévednék, akkor elnézést és javítsatok ki.

Új hozzászólás Aktív témák