Új hozzászólás Aktív témák

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz kovi #1104 üzenetére

    ''Egyebkent vonzotta is oda az embereket.''

    Nos ennek megvan a tökéletes ellenpéldája.
    Dunántúli kisváros. PC-s korszak kezdetén két cég indult közel azonos esélyekkel.
    Az egyikben csini néni, (eleinte vonzotta a vevőket) de setét mint az uránbánya. Egyszerűen azt sem volt képes eladni ami a polcon volt... Amikor mondtan neki, hogy -dehát ott van a polcon! - Na akkor nagykegyesen kiszolgált. Ha valóban kellett valami, szóltam neki, hogy hívja ki a tulajt. Egy idő után, ha odamentem, nem is álltam szóba vele, hanem mindjárt mondtam, hogy vívja a tulajt. Szal elegem lett az egészből, és egy idő után már oda sem toltam a képem, mert totál felesleges.
    A másik cég azóta asszem a harmadik helyre költözött mert mindet kinőtte. Értelmes, normális népek, és segítenek ha kell....
    Másik bolt maradt ahol volt, néni még mindíg vigyorog, de vevőt nagyon régen láttam náluk. De valamiből megélnek, és a néni is tudhat valamit, mert még mindíg ott van.... :U

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák