Új hozzászólás Aktív témák

  • george11

    senior tag

    A héten volt egy érdekes esetem ...

    Csörög a telefon, felveszem:

    -Haló tessék xy, vagy ok xy computer
    -Helló megvan még a 2 gigás CF kártya?
    -Öööö megvan igen, de miért ne lenne meg?
    -mert egy órája beszéltünk, és aztmondtad,hogy nincs meg, csak papíron, de megkeresed.
    (itt már kezdtem gyanakodni)
    -Uram Ön nem ezzel a bolttal beszélt egy óraja ...
    -dehogynem, látom az árlistájukat is a neten, meg a telefonszámot
    -rendben,akkor milyen CF kártyáról lene szó?
    -a Twinmos kártyáról
    -nézze, nemtudom, hogy kit hívott ezelőtt, de nálunk twinmos CF kártya az életben nem volt( :W )
    -Dehogynem Ő tisztán emléxik, biztos a kollégámmal beszélt
    -Ebben a boltban csak én dolgozom egyedül, vagy fél éve, a telefont más nem veszi fel, mivel egyedül vagyok.
    -Na ne nézzem má hülyének, akkor az UFO-k csinálták?
    -(itt már kezdtem kurva mérges lenni), URAM Ön nem beszélt velem egy órája semmilyen CF kártyáról, amim van az sima 150X-es noname kártya, és nem twinmos, mellesleg ez a kártya nem volt eltűnve, itt van a polcon az 1 gigás és a 4 gigás mellett.
    -akkor most ki a hülye?
    -itt felivlágosítottam, hogy nemtudom milyen számot hívott korábban, de, hogy nem engem az 100%, mert talán emlékeznék rá ....
    -akkor viszont hallásra.




    Hogy nőjön köröm a farkára az ilyen faszoknak.... nyilván felhívott több boltot is, és nem tudta kivel beszélt(de ezt végig tagadta). Ilyenkor kedvem lenne leb@szni a telefont, de akkor meg visszahív az állat ....
    A végén nyilván én voltam a fasz, mert neki igaza van...

    Slusszpoen:, hogy fél óra múlva bejön egy arc, hogy twinmos memóriát akar :Y majdnem körberöhögtem, de kiderült, hogy rendes DDR ramot szeretne(az meg van polcon).
    A telefonos faszinger azóta sem jelentkezett. :U

    [Szerkesztve]

    "5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Új hozzászólás Aktív témák