Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz mcnt23 #35514 üzenetére

    Hali

    1: A router dns beállítás és az ap-laptop közötti kapcsolat nem kéne függjön egymástól olvasatomban

    2: Az, hogy a router eldobálja a wifi ap-n a laptopot esetleg, nos az kezdődő problémát azért mutathat. A nas ugye némi extra terhelést ad a hálózatnak, így előfordulhat hogy emiatt jobban melegszik az eszköz, több a dolga, aztán eldobál portokat, vagy eszközöket. Nálam volt hasonló gond, a nas mögé belöktem egy swtich-et, majd arra tettem rá minden mást, és vettem egy rendes wifi ap-t, ami nem a szolgáltatói játékbizbasz. Azóta boldog az életem ;] Nálam konkrétan annyira főtt meg a router, hogy leszakadtak random eszközök, ping-re 10-ből 8x válaszoltak csak random módon, meg hasonló szívás körök.

    3: A fix ip beállítás nem tudom hogy abban a routerben hogy megy ha megy, nekem t-s van, de ez nagyon alap cucc kéne legyen, ahogy a portok forwardolása is, és annak hiányában azért elég véleményes a mögötte lévő eszközök működtetése.

    FordFair

    Akkor minden visszaáll a gyári alapértékre. DHCP-n kell legyen, és látnia kell a syno assistance-nak. Ha ott nem tudsz csatlakozni, akkor nézd meg hogy azonos tartományban van e, ha nem, akkor assistance alól adj meg más ip-t neki -vagy eleve a routerben- .

    Nem lehet, hogy a portot nem jól adod meg neki? Most a gyári 5000-es kéne legyen aktív, hacsak nem állítottad át a routerben, hogy máshova tolja át.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák