Új hozzászólás Aktív témák

  • Soockit

    aktív tag

    válasz Patice #1 üzenetére

    Sziasztok,

    Bízom benne, hogy kapok a kérdéseimre választ!

    NAS vásárlásán gondolkodtam a következő feladatokat szeretném megoldani, a kérdésem, hogy lehetséges e?

    1. Kapcsolódna vezeték nélkül akár távolról a NAS-hoz 4-5 számítógép. A célom, hogy valami hasonló működjön, mint amit a GSuit működtet (Drive File Stream), hogy a virtuális drivert külön partícióként lássam minden számítógépen. Fontos számomra, hogy alapvetően ez a virtuális meghajtó mappákból áll melyben minden esetben további 7 mappa található, de szeretnék jogosultságokat kiosztani, hogy a hetedik mappát ki láthassa.

    2. Ezen felül szeretném ha minden PC egy adott mappájáról folyamatosan biztonsági mentés készüljön oly' módon hogy a file-ok verziói visszaállíthatóak legyenek, ha véletlen törölt/módosított valamit hibából adódóan, vagy más okból a file egy régebbi verziójára kell visszatérni, itt elég akár csak 4-5 nap visszaállítási időintervallum!

    3. A harmadik és legkevésbé fontos dolog, hogy tudjak távolról (nem ugyan azon a hálózaton vannak az eszközök) akár több TV-ről is egy mappát bögészni a benne lévő videókkal.

    A kérdésem az lenne, hogy meg lehet oldani ezeket a dolgokat, mindezt egy DS718+II-vel terveztem tenni.

    Nagyon hálás vagyok már előre a segítségért és válaszokért!

    További kellemes napot mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák