Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiszteletes

    aktív tag

    válasz manager2220 #175296 üzenetére

    Szia!

    Lelkes amatőrként, amiben biztos vagyok azt írom. A többit a tapasztaltabbak kiegészítik.

    - lehet-e bármerre tekergetni az órát? Ha az idő beállításra gondolsz, a válasz igen. Előre és visszafelé is tudod az időt módosítani. (Én egy-két érzékenyebb kvarc faliórából tanulva ezeket is csak előre állítom, kivéve a pontosítás miatti pár perc.)
    - tényleg csak bizonyos napszakokban szabad dátumot állítani? (ha igen mikor?) (Az óra használati útmutatójában írtak betartása tanácsos.) Este 9 és másnap hajnal között ne használd a gyors dátum állítás lehetőségét (koronát egy kattanással kihúzva érd el ezt a funkciót)
    - hogy a leghelyesebb tárolni az órát? Száraz, páramentes szoba hőmérsékleten, gyerektől távol. :)
    - koronáról sosem szabad húzni? Ha a szerkezet húzható, akkor miért ne lehetne, de a koronáról húzható automatáknál szinte felesleges utána húzni. Ha nem használod ezt a funkciót, kíméled a kopástól.
    - a 38 órás járástartalékot ez a modell mennyi idő alatt "tölti" fel? Passz...
    - tényleg többet késik az óra a járástartalék vége felé? Ez szerkezet függő. 2 automatámból csak ez egyik került idáig lejárás közeli állapotba/állt meg, így csak a sajtáromról tudom, hogy az bizony késik a rugó-erő vége felé.

    [ Szerkesztve ]

    Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

Új hozzászólás Aktív témák