Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    válasz Giot #8236 üzenetére

    Nem tudom még, előttem nem ásta el magát a Suzuki, csípjetek meg, de nekem bejön az új Swift is. Kicsit megpiszkálva egész jól kinéző autót kap az ember, amiben már van MENÉS is. Mert nekem az hiányzik. Persze többet fog enni, de ezt tudom. Viszont nem vagyok autószerelő, nem barkácsoltam autót soha csak az alapvető szervizt tudom ellátni egyedül. Szerszámaim és időm sincs rá/hozzá.
    Kicsit földhözragadtabb álomautóim vannak, ha szabad így fogalmazni. Saab 9-5 Aero hosszúkombiról fantáziáltam mindig mint egy igazi használatra tartott autóról. Errefel nem csődbe megy a Saab? :( Élményautónak vagy impreza, vagy evo. Viszont ezek nem esznek, ezek vedelnek, tehát majdm ax második autónak a messzi (remélem annyira azért nem) jövőben. Kiskocsi nagykocsi annyira nem érdekel, élmény legyen vezetni, hiszen azért veszek - ezek után - autót. A jelenlegit nem is terveztem, csak egy megbízható ismerős öregúr eladta, nekem meg elegem volt a buszozásból/vonatozásból. De majd most már ha leállamvizsgázok 24-én, és évente 400-450k-val több marad a zsebemben kicsit bátrabban gondolkodhatok.

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák