Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz yaneez #58424 üzenetére

    Pedig az ember laikusan arra gondolna, hogy ha az orosz piacra nem szállítanak autókat, akkor ezzel felszabadul egy csomó hely, de valószínűleg ez nem így megy.

    Jó lenne ha lehetne találni valami olyan forrást, aki tudja hogy hogyan működik a gyártás, mi alapján döntik el, hogy most AT/MT, 2WD/4WD, GL/GL+/GLX, vagy panorámás/nem panorámás autót kezdenek el gyártani. Van ahol azt hallottam, hogy így megy, van ahol meg azt, hogy semmi köze nincs ezekhez a dolgokhoz, mixelve megy a gyártás. Csak akkor meg nem értem, hogy miért kéne egy panorámás kocsinak a sor végére kerülnie. …

    Lényegi infót sehol sem lehet kapni. Egyelőre nem látom a logikáját. Azt sem tudni hány műszakban megy a gyártás. Semmit.

  • Kuter

    senior tag

    válasz yaneez #58424 üzenetére

    Üdv. Április 4-én rendeltem Április 29-i határidővel. S-Cross GL+ AT Allgrip . Megérkezett Csütörtökön hozom el.
    Az érdeklődésnél a szalonba volt 2 darab bemutató , és mikor mondtam hogy egy olyat kérnék kapásból azt mondta az eladó hogy a januári autók sem érkeztek meg. Ekkor leültünk tárgyalni és mondtam neki hogy GL+ automata Allgripest szeretnék felcsillant a szeme hogy az van (papírból nézte, mikor lesz a gyártás) mert nem igen viszik a Allgripest , mindenki szinte sima és kézi váltóst akar. Erre ránézek mondom neki 2 évvel ezelőtt is ugyan ez volt és akkor is ezt a felszereltséget kértem és pont ugyan ennyit kellet várnom rá. Szóval szerintem van autó csak nem mindegy milyen felszereltséggel kéri az ember. Még mielőtt nekem rontanátok hogy minek az Allgrip ég és föld a simához képet a menet stabilitása ,fogyasztásban talán fél liter, átlag 7l- város nyáron , télen 7,5l . Ha a Fiam megy vele kapásból csattintja a sportmódot 8.5l nyomja neki mint a hülyegyerek. Egyszer lecsesztem hogy a levegőbe kiengedett üzem anyag. Mire produkált vele egy 5.2 fogyasztást nem tudom hogy csinálta ,nekem nem jött össze.

    Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

Új hozzászólás Aktív témák