Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz Moleman #55266 üzenetére

    Újkora óta minden tankolás fel van írva, semmi különbség. Auchan, mol, meg, a Szujós kút nem jut eszembe, ezek vannak a környéken. 95 98, most egy éve csak 100 mol. Shellt meg nem próbáltam, nincs kártyám, meg régen a szovjet technika rendszeresen többet evett a fuelsave 95ből mint akármilyen fireoil, meg ilyen noname kutak anyagából. Mondjuk ez lehet azért van mert annyira jó benzin a shell, hogy jobban szereti :-)
    Lehet minimálisan kevesebbet enne egy modern autó, ha mondjuk 98as benga lenne az előírás, de hogy megéri 100asat venni a fogyi miatt k14c motorral biztosan felejtős.
    Többször kitakarítottam régebben a szovjetunió karbiját, nem volt vele semmi baj sose, volt idő, hogy 6,8-7,2 fogyival jártam éveken keresztül a Ladával suliba.
    Most a faluból nem megyek sűrűn ki vele, helyközi közlekedésre van jobb. Viszont a Lada lett a helyi járat, kertbe, boltba ilyesmi.
    Fireoil kút át lett keresztelve aviára, van 100as benzin, a Zsiga azt kap, egy évben 2- 3x tankolom tele. Egy év után elveszett az alapjárat. Nagy baja nem lett, csak 5 teljes fordulatot be kellett csavarni az alapjárati benzincsavaron. Tehát kevesebbet kér belőle. :-) valami retek lehetett a csavar mögött amit kipucolt a drága benzin. Fogyasztási adatok olyan 12-18 liter 100 on, szerintem elpárolog a tankból, meg nem is érdekel indul küllőre, megy, hadd egye. Egyébként irgalmatlan büdös ez a helyi avia100, a mol100nem ennyire kerítésszaggató.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák