Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz 2ozzmexy #54993 üzenetére

    Alapvetően rosszul közelíted meg a dolgot. Nem az scross, meg a swace a drága, hanem a Forint szar. A Te meg az Én pénzem, nagyjából ~25%-al kevesebbet ér mint tavaly, legyen bármi is a hivatalos infláció.

    [ Szerkesztve ]

  • KubanitoS

    veterán

    válasz 2ozzmexy #54993 üzenetére

    Én nem értem miért kell mindig ennyire negatívan feltüntetni a Suzukit. Az én családomban van/volt mindenféle autó, amelyeket mind-mind újonnan hoztak ki szüleim. Volt itt VW Golf, Audi A4, Citroen Picasso, Honda Civic, Mercedes E-osztály, Honda FRV, Mercedes ML.

    A jelenlegi felhozatal szintén vegyes. Az ML Merci már 15 éves, de köszöni jól van, mellette van egy vadiúj Mercedes GLA, nekem az egy éves S-Cross, egy szintén egy éves céges Skoda Octavia és egy 16 éves Daewoo Matiz páromnak, ami most van csere alatt. Ami ebből a lényeg az az, hogy van viszonyítási alapom a Suzuki S-Crosshoz képest minden irányba és azt kell mondanom, hogy a Suzuki gyönyörűen megállja a helyét.

    Őszintén szólva nekem a legnagyobb problémám vele a gagyi gyári üléshuzat (GL+) és kb ennyi. 16"-es magasabb falú nyárigumira váltottam és a kocsi kényelmére így semmi panasz nem lehet, nem üt, nem pattog. A legtöbbet a céges 1.6 dízel Octáviát hajtom, az jobban fekszik az úton, de cserébe minden egyes kátyút a vesémen érzek és jelentősen kényelmesebb a Suzukinál hosszabb távon, de kb ennyi.

    A GLA Merci más kávéház minőségben az tuti és nem vagyok álszent, örömmel lecserélném rá a Suzukimat, de az árkategóriában is más tészta, legyen is jobb! Viszont ez nem azt jelenti, hogy mivel a GLA egy szuper autó, akkor a Suzuki egy rossz autó lenne, pont ezért is írom ezt a szösszenetet. Én egyáltalán nem úgy gondolom, hogy a Suzuki csak arra lenne jó, hogy eljuss A-ból B-be. Szerintem egy nagyon jól felszerelt, modern autó, azt már nem írom, hogy mennyire jó áron, mert ez már annyira nem igaz. Ha kell szedi a lábát, magasan ülsz benne. Mi kell még? Én nagyon meg vagyok elégedve vele és szerintem több tiszteletet érdemelne a márka, mivel más márkákkal szemben is megállja a helyét véleményem szerint.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák