Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz TommyY2 #50985 üzenetére

    Nem vágom ezt a fékolaj méregetést, de nem is nagyon akarom. Mert ha belenézek a motorjaim fékolaj tartályába, akkor szép sárga tiszta lötty van benne. Mikor elkezdem átnyomatni az újjal akkor a nyeregből egy kritikán aluli állagú fekete lötty jön ki először. 2 év után. Najó néha három is meg négy is eltelik :-))) és akkor te belemérsz abba a tisztába. Mondjuk pont az érintkezik a legtöbb levegővel. De ez nem forog körbe csak minimálisat.
    Mit kell levenni neked, hogy mérd? Nekem ott van bal oldat a motortérben, nem nehéz rámenni lopótökkel... :-)
    Váltó olaj castrol vs váltóhang. Te jársz az indexre, nem? Nicked alapján gondolom. BX írta először, ő utánam cserélte, valami 3000 ért vette literjét, én 5800ért. Pár hét múlva írta, hogy vett ecstart és belerakatta, azóta nehezebb kapcsolni a váltót, de nincs is hangja. Mondtam neki biztos hamiskás castrolt vett, nekem nem volt akkor semmi gond. Másfél évvel a csere után jelent meg egy hang pld 3ból 2be vagy 1be váltáskor illetve tartós 1 v 2 ben haladáskor. De a váltó jól működik, nem változott, minden faja.
    Valami olyasmi gondolatom volt nekem is, hogy ami van olaj beleöntik. Valaki kap 75w-t de van akinek motorolaj jut pld kgaborro azt állítja. Enyémbe váltó olaj volt szaga alapján, állagára ránézve még elég hígnak is tűnik. Nemtom mi lett vele 1,5 év után, mert fél évesen az első télen semmi baj nem volt vele...

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák