Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz [CS]Blade2 #50969 üzenetére

    Azért ez még egy Suzuki, szóval az alapvető karbantartást szerintem egy lidlis dugókulcs készlettel meg 3 agysejttel meg lehet oldani,ez nem bombi meg PSA h izzocserehez is borítani kell a fél autót...
    A garival az a baj, hogy olyanok vannak az alvazvedelemre h nem is tudtok róla... Pl le kell mosni az alját minden tavasszal, nem lehet az alján kofelverodes sem... Hát persze h nem lesz...
    A plusz 7 évet egy biztosító vállalja, szerinted mekkora az esélyed pert nyerni ellenük!?
    Én a 24 hónaposra sem fogom már vinni, mert 80-100ezer közötti ajánlatokat kaptam rá.. Most van 2600km a vasban, novemberre lesz benne 5000km körül, szerinted majd kifizetés rá a nagyszervizt!? Majd hülye leszek, annyiért a Bosch szerviz kuplungszettet cserél benne számlával Aisinra...

    Megkerdeztem a sarki sufni magust, mennyi lenne a következők cseréje: motorolaj, olajszűrő, legszuro, pollenszuro, váltóolaj, fékfolyadék
    Ha én viszek anyagot akkor 15k számla nélkül, ha ő rendeli össze akkor 40-50k között...

    Nem mondom h követendő példa vagyok, de ha nem állhatok a kocsi mellett (és hordós anyag van) akkor a papír meg az ügyfél pénztárcája mindent megbir, majd leszamlaznak mindent aztán kicserelve nem lesz, úgysem tudod ellenőrizni... Nekem meg vannak ilyen idióta elveim h az el nem végzett munkáért nem fizetek ( a fél nem használt anyagert meg pláne) , mert azért nekem sem fizetnek...

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák