Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz simonjoe #49162 üzenetére

    No igen, csomagtartóban nem bajnokok ezek a pici autók, de bőven élhető. Én nem öntögetnék össze különböző gyártó olajait, de ez csak ilyen elvi kérdés nálam. Én úgy szoktam hogy 4L-t veszek, ami belemegy belemegy, ami marad azt kannával beleteszem egy nylonszatyorba, bekötöm a száját és megy a csomagtartóba. Neked a garázsban is jó lesz, úgysem mentek hosszút a Splash-el. :K

    Jártam már úgy hogy Kalocsán vasárnap reggel fél6kor indulás előtt döbbentem rá, hogy minimumon az olajszint... de az Opel apósom alatt dobott már olajnyomás hibát is, annyira nem volt benne olaj, mert nem maxra töltik a márkaszervizben, hanem a gép motorkód alapján kiad X,y L-t és azt beleöntik mind aztán csókolom, nem nézegetik a szintet, mert "elég szokott lenni..." úgyhogy mehettem utánuk Balatonföldvárra éjjel 1L olajjal. Sajnos városi autó, úgyhogy ha egyszer kiszabadul autópályára, akkor a motorolajban fegyűlt benzint pillanatok alatt "kiégeti" magából és úgy zuhan az olajszint, mint '86-ban a Malév gép Prágában... Pedig elpofáztam neki többször h figyeljen rá... (mondjuk ha nem LongLife olaj lenne benne 3 évig az is segítene :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák