Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz xmad #49114 üzenetére

    Én nem kínlódok a pár ezer forintos évenkénti kiadásokon, pl a szűrőkön. Háztáji szerelőm, akihez az öreg rönót hordom sose akar légszűrőt cserélni, azt mondja ne költsek rá, kifújja kompresszorral és jó lesz az úgy. Na pont a 2 ezer forintos légszűrő fog földhöz vágni. Nem cseréli, de én itthon kicserélem magamnak, ez afféle kis harc közöttünk :)
    Viszont most a szerviz is összezavart. Ismerős ott dolgozik, eddig mindig bent lehettem, most a lepra miatt nem mehettem be, ezért előtte telefonon megkértem hogy figyeljen oda hogy minden jól menjen, minden belekerüljön aminek kell. Szóval odamentem, mondtam hogy az előíráson felül szeretnék légszűrőt és pollenszűröt is cseréltetni, meg a drágább olajból menjen bele. Raktáros faszi kérdezte is hogy a Robival (haverom) csináltassa? Mondtam persze :DDD Amikor hazajöttem átnéztem alaposan a számlát, pollenszűr nem fizettem, a szervizkönyben szerepel a csere, haver eamilben megerősítette hogy kicserélte. Nincs okom megkérdőjelezni a szavát, de azért ha hétvégén jó idő lesz, lemegyek és belenézek a pollenszűrőházba :K

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák