Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz simonjoe #47857 üzenetére

    Szerintem nem kell félni az 1.3-astól sem, a nyelestengelycsapágy nem nagy kaland, sőt, nem lehetetlen olyat találni, ami már átesett a cserén.

    A mi WagonR-ünkben egyébként 181k km után is kussban van. :)

    [ Szerkesztve ]

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz simonjoe #47857 üzenetére

    Nem gatya annyira az M13A, a Swift-et jól viszi 4-5 fővel is, igaz olyankor nem 6 lityi alatt iszik, de működőképes... Egy 2005-ös GLX példány volt az egyik barátom első autója (használtan vette pár évesen), majd' 10 évig használta és azóta is köszöni, hogy rádumáltam, mert nagyon szerette, szerintem akkor bolondult bele a Suzuki témába, pedig eleinte ő is idegenkedett tőle... Azóta egy 2017-es M16A GLX Vitarát hajt, 4WD+terepszett és azt is imádja, sok pénzébe fájt, de fizetni nem tudnál neki annyit, hogy átülljön másba...

    @a_tesz: Nem a töréstesztje miatt izgi, csak ez nekem ilyen szubjektív érzés és nem csak a Splash-el vagyok így, hanem a többi (Matiz, Alto, 106, Aygo, Corsa-ból főleg a réigek a B mondjuk) "kisautóval", még a Vitarában üllve is, ha a Ducato-t vezetem rakva akkor meg főleg... esküszöm néha a nyergesnek rövidebb a fékútja mint nekem... és olyankor mindig azon agyalok, hogy akik beültetik oda a gyermeküket, azok mindezt végig gondolják!? Hogy mi van ha pont egy ilyen hirtelen vészfékezésnél kell ránéznem a GPS-re hogy hanyadik utcán kell jobbra menni? Akkor elveszek 2 életet? Mert persze bevágnak elém, mert oda kell érni az oviba/suliba... és ott a 100ezres gyerekülés sem segít, ha megtolok 4tonnával egy ilyen autót...
    Persze h pörög, könnyű kasztni, kismotor még jó hogy, városra van optimalizálva, hogy gyorsan elérd az utazót (50-60km/h), fölötte sajna már nem ilyen bátor, de pontosan azt tudja amire tervezték, városba kicsi, fürge, takarékos és fordulékony autó kell. Ezekben én is pont ezt szeretem, csak nem értem miért kell bevágni teherautók elé majd két lábbal a fékbe ugrani, főleg családdal a hátsó ülésen... A kolléganőm utazott velünk a Vitarában, (kitettem útközben a családot, a csaj meg jött tovább velem) ő állapította meg hogy, mennyivel másképpen vezetek ha bent van a gyerek hátul és ha nincsen... ha nincsen akkor sokkal sportosabban vezetem az autót... ;]

    @AMD Power: Női betegség: "Apa, ez nekem nagy..." ;] Rossz az aki rosszra gondol... :U

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák