Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz FollowTheORI #46502 üzenetére

    És az szivárogtatna 110mA-t? Én ezt inkább a riasztó/immobi/közponitzár tápellátásának tekinteném, de lehet a fejegységgel van összefüggésben...

    Mindenesetre az 52Ah ha fel van töltve 100%-ra, akkor az 52.000 mAh, tehát még 110mA szivárgással számolva is ~472 óra kellene h lemerítse, ami hetek, valami más is lesz ott.. lehet pont a muzsika kapcsol be-ki folyamatosan, csak ugye mint írta olyankor nincsen hang, így észre sem veszi. Én tuti azzal indítanék h kidobnám belőle, pár napot kibírok zene nélkül a kocsiban...

    @Rico Muerte: Akkor próbáld ki azt amit írtam és nézd meg h akkor is leszívja e pár nap alatt. Ha régóta állt a boltban/raktárban az akku, akkor veszíthetett a töltöttségéből, kell vele menni 50-60km-t magassabb fordulaton h legyen elég töltőáram, erre jó az autópálya, ha utózol vele folyamatosan autópályán legalább 100-200km-t akkor még gyengébb generátor esetén is feltölti teljesen. Csak azért írom, mert vettem már én is olyan akksit ami annyit állt h nem indult be vele az autó és bikázás után ha leállítottam nem tudta beindítani... aztán mentem vele egy hosszabb autópályás utat és utána még 6 évig szolgált gond nélkül. (persze az "okosak" akkor is mondták h biztosan kopott a szíj, meg valami leszívja, régi már a generátor, stb. aztán a francokat...)

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák