Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    válasz Mauzes #46341 üzenetére

    Vagy most nem is kapható? Suzuki honlapon van árlista, de nem konfigurálható és se a márkakereskedők oldalán, se a szalonauto.hu-n nem nagyon van.

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz Mauzes #46341 üzenetére

    Éves biztosítási költségekhez kalkulálj egyet netrisken! Gépjárműadó kalkulátor errefelé. Az előírt szervizekkel kapcsolatban meg szerintem csak becsülni lehet, nem tudni előre az esetleges áremelkedéseket. Én a kisszerviz esetén 30-40e Huf körül számolnék, a nagyobb csomagra (fékfolyadék cserével) kb. 50-60e Hufot saccolnék legfeljebb (de ezek csak tippek, érdemes egy ajánlatot kérni márkaszerviztől).

    Egyébként szerintem konfigurátor sohasem volt Suzukihoz. Van 2-3 felszereltségi szint (brossúra végén van, hogy melyikbe mi tartozik), meg vannak színek és utólagosan felszerelt kiegészítők. Az árlistából ki lehet indulni. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Mauzes #46341 üzenetére

    Mennyire gondoltál? Ha úgy gondolod megáll évi 100k alatt mindez és BP-en laksz pl, akkor ki kell hogy ábrándítsalak... csak a kötelezőbiztosítás ultra kedvezményesen 8 bónuszponttal 37k/év egy 1,4T Vitarára, éves gépjárműadó BP XV.ker. 34k/év, egy kis szervíz olyan 40-50k között (évi egyszer vagy 20k km-enként amelyik hamarabb eljön, #csakmarkaszerviz), szóval ha nagyon ügyes fiú vagy és az első autód, a fővárosban szeretnéd és még 30 alatt is vagy, akkor 150k a reáisabb éves szinten plsuz ugye benya...
    Elsőforgalombahelyezés durván 100-120k ami nincsen az autó árában, ha téligumi szett is kell az még plusz 270k felnin...
    Nagyon csendesen mondom h a Suzuki egy olcsón fenntartható autó... (a konkurenciához képest, Ford elsőforgalombahelyezés 180k-ról indul, Opel olyan 150-160k körül, ezek tavaly november-decemberi adatok)

    @beef és @eami: Félreétettetek szerintem, nem csúcsminőséget várok ennyi pénzért, ha lenne rá kicsit több akkor [ezt] veszem, gondolom ennek a "replikája"...
    Igen beef, értem mennyi egy tükör, de ugye belátod h az erősen túlárazott. ;)
    A kérdés arra irányult h vajon kétszer annyiért a navitel kétszer annyit is tud!? Kétlem... valóban jobbak a paraméterei, de ilyen tükörre pattinthatóban gondolkodom, ígyis "le lettem önkéntesrendőrözve" múltkor, pedig csak pakoltam a csomagtartóban a hipermárket parkolójában, akkor ha még egy kamera is virítana a szélvédőn!? (amúgy is utálom, mindig is utáltam amikor oda volt vmi biggyesztve a szélvédőre, a parkolási engedélyes matricától meg autópálya matricától (Ausztria) is ki vagyok...) És ha azt hiszitek h ez egyedi eset volt, tévedtek, de nem akarom rombolni a topic nyugalmát ilyen sztorikkal...

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák