Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Totyi #3364 üzenetére

    Hány km van benne? Csak mert a fékeket illik mondjuk 60-80 ezrenként cserélni. Emellett gondolom a gumikat is cserélitek nyáriról télire, stb. egy garnitúra mondjuk elmegy tfh. 4 évig , akkor 8 év alatt már második garnitúra mehet.

    Sok autónál 100E km környékén már befigyel egy kerékcsapágy illetve lengéscsillapító csere (vagy javítás) is.

    Emellett illik ugye 3-4 évente üreg és alvázvédőztetni , ablaktörlő lapátok sem bírják 8 évig. Egyébként ne kekeckedésnek vedd, csupán érdeklődőm.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Raptus

    tag

    válasz Totyi #3364 üzenetére

    Már fél éve használtam a Swift-em, amikor apám rájött, hogy neki is kell egy. Vett egy 6 éveset 98.000-rel és a vásárlást követő 3. héten egyszercsak nem indult neki reggel. Persze nekiállt szentségelni, mivel előző autóját (ami történesen egy négyütemű Trabant volt) mindig szervizelni kellett. Mivel vasárnap volt, ezért kihívta az autóklubot. Megjött a szaki, meg sem nézte az autót, már szedte elő a bikakábelt. Autó persze pöccre indult, mire a szaki: '' mikor meghallottam, hogy Suzuki, rögtön tudtam, hogy csak az akksi lehet. Ezeknek az autóknak soha nincs semmi más bajuk''. Azt hiszem, ennél többet nem kell írnom, gondolom a Suzuki tulajdonosok egyetértenek velem. Persze néha belefutnak egyesek a tipikus állatorvosi ló esetébe, de nézzük csak meg a francia autóipar műremekeit. Na azoknál megbízhatóságban klasszisokkal jobb a Suzuki.

    Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

Új hozzászólás Aktív témák