Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxtreme

    addikt

    válasz rasotamas #6523 üzenetére

    vagy itt hvaprón is ki lehet amúgy fogni bontatlan új darabokat nagyon korrekt áron (én is így vettem asszem 170 körül volt szállítással együtt a 256-os)
    Mielőtt kérdezni valaki hogy jójó de ebben az eladónak mi az üzlet? Így váltja ki a steam pénztárcáján levő összeget.

    [ Szerkesztve ]

  • bepken

    veterán

    válasz rasotamas #6523 üzenetére

    kíváncsiságból rálestem és hát több ponton is érdekes a történet....tudtommal a Valve nem dolgozik együtt viszonteladókkal az értékesítés kapcsán - kivétel ez alól a Komodo (Japán, Taiwan, Észak Kora, Hong Kong területén), illetve az iFixit weboldala, ahol ugyebár eredeti cserealkatrészeket árusíthatnak.

    ...innentől számomra elég érdekes, hogy hogyan teheti ezt meg egyáltalán....jaah , hogy 140 db van jelenleg raktáron....(persze :DDD)

    - gariztatás ugyanúgy csak macera, ha nem még nagyobb...
    - "külső raktárról érkezik" szóval ugyanúgy ki kell várnod, hogy lerendeljék neked + amíg tovább postázzák neked
    - 14 napos elállást is buktad, illetve jó eséllyel nem tudsz majd már teljes mértékben élni vele
    - illetve miért akarna bárki nem hivatalos forrásból +35% feláron vásárolni? :D

    #6524 Maxtreme - én is inkább azt mondom, hogy apróról vásároljon, aki "azonnal" akar Deck-et... megbízható eladó nem fogja lehúzni, nem úgy, mint ezek a scalper oldalak :)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák