Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz wwenigma #70420 üzenetére

    hotmail-el is szokott gond lenni
    Nekem is volt, a humblebundle e-mailek egyszerűen nem érkeztek meg se a vásárlásról se a jelszó emlékeztető, és mindez egyik pillanatról a másikra, vettem egy 1$ csomagot majd 5perc múlva megint és az már nem jött meg , na onnan semmi nem jött meg
    Kénytelen voltam a suportalnál segítséget kérni és az email változtatáshoz szükséges kódot ők adták meg így tudtam email címet cserélni
    Ezt írta:
    I'm sorry to hear about the trouble! We've noticed that email addresses which use Microsoft as the email provider tend to have more trouble receiving emails than other providers such as Gmail or Yahoo. We've been in contact with our email provider to see where this issue lies and unfortunately the issue is that Microsoft's servers are discarding messages before they can be delivered.

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák