Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz BomiBoogie #48685 üzenetére

    Hát igen a Level 5 drága. Nekem nem is célom egyikben sem. HL2-őn kívül csak a Bioshock lesz Level 1 fölött eggyel. Szerencsére annyira nem túl szépek a level 5 Badge-ek. (HL2 pl nem is tetszik a Level 5, a 4 néz ki legjobban számomra) Metro-ból az első (imádom a gót betűket), Bioshock-ból a második, Dota 2-ből szintén az első. Foil-okról ne is beszéljünk, mert az sok esetben 1€/db fölött is lehet.

    Pont haverral beszélgettem tegnap, hogy ezek a "Level hajhászok" mi pénzt bele nem öltek ebbe a szarba... 300 badge környékén, mindegyik Level 5 + foil, pár száz €-ba biztos belekerült ez a móka. Ha csak badge / € árban nézzük is, ami nagyon optimista átlag lenne, főleg a beta időszakban...

    DeFranco: filóztam kicsit én is ezen a kártya dolgon. Én úgy gondolom, ha sokan kraftolnak, akkor szépen lassan kezd csökkeni a kártyák száma, csökken a kínálat, kicsit mennek feljebb az árak. Bár nem tudom a Valve "tol-e be" kártyákat, vagy csak a kikerült kártyák játszanak. Utóbbi esetben a kártyák száma véges és radikális esetben egyszer el is fogyhat. (Bár csakis a nagyon menő Badge-eknél és az is akár hónapok évek alatt történhet, azért pár millió kártya kikerült az éterbe)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák