Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz ollie #23973 üzenetére

    köszönöm a választ, hasznos volt.

    @#23972 danih

    ennyi erővel, akár ne is válaszoltál volna.
    hogy ne csak kötekedjek, kifejtem miért:

    az, hogy nekem kell eldöntenem triviális, de normális (kéne, hogy legyen), hogy az ember informálódik és úgy hoz döntést.

    "nem emlékszem hogy lenne próféta a köreinkben"
    nem tudom mire fel ez a passzív-agresszív felhang, nem azt kérdeztem, hogy lesz-e a nyáron akcióban, hanem azt, hogy korábban volt-e akcióban (ami alapján én, saját magam, tök egyedül, azt a döntést hoztam volna, hogyha volt korábbi akcióban, akkor megkockáztatom, hogy most is lesz és majd ügyelek, hogy ne maradjak le róla.)
    még azt tudom elképzelni, hogy Te is tudtad, hogy még nem volt egy sale se azóta, hogy megjelent és ebből ugrottál arra a gondolati lépcsőre, hogy jóslást várok. de mint maga a kérdés feltevésemből látszik, nem voltam tisztában azzal, hogy csak idén januárban került fel. (grafika alapján azt hittem portal1 után jöhetett ki nem sokkal, fel se merült, hogy megnézzem, hogy mikori. főleg mert a teljes ár is alacsonyabb mint az új game-ek szoktak lenni. --ehhez még tartozik, hogy nem sok indie game-et vettem eddig). de még ebben az esetben is lehetett volna simán azt írni, amit ollie írt.

    "Kell ennyiért most a játék? Igen/Nem -> megfelelő aláhúzandó"
    a lenéző/"minden szavam arany" stílus megint nem tudom mire fel.
    ráadásul nem is igaz. azért mert egy félliteres kólát megvennék akár 250 Ft-ért is, ha nem vagyok annyira szomjas és tudom, hogy a szomszéd épületben van 220-ért is az automatában, akkor bizony átsétálok. (és ha kiderül, hogy üres az automata, vagy nem működik, akkor visszamegyek és megveszem 220-ért.)
    én így szoktam gondolkodni.

    egyébként még azt is megnéztem, hogy nem kérdezett-e rá valaki előttem ugyanerre, mielőtt posztoltam volna, nehogy indulatos/lekezelő választ kapjak a nem olvasásért. nem hittem volna, hogy simán kérdezni is "bűn".

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák