Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Mike #236 üzenetére

    Nem akarlak befolyásolni....(nézegetve a fórumot, pár embert már így is sikerült.) :D

    Te tudod, mekkora Fan vagy. Mit remélsz a játéktól. Mi az ami miatt csalódott lennél....sajnálnád a pénzt.

    Számomra nem volt kérdés! Kell!

    Szeretem a Respawn csapatát. Minőségi emberek alkotják a fejlesztői gárdát. EA is teljesen máshogy áll a játékhoz. Számomra kedves az időszak ahova berakták ezt az egész történetet. Évek óta várok egy Single/SWJedi/TpsAkcióKaland/Sztoriorientált játékot.....Ráadásul a kiszivárgott anyagok, engem meggyőztek.

    De én nem igen fogok csalódni sem, mert nem várok csodát ! Én jól elleszek egy közepes játékkal is....az én elvárásaimat, már így is túlszárnyalta az, amit eddig mutattak az egész programból. Én egy sokkal egyszerűbb, tartalomszegényebb játékra sem sajnálnám azt a 17 ezer pár 100 forintot....Ráadásul kapok egy ajándék Fémtokot is, ami megint csak jó dolog.

    Más zoknit kap, az se mindegy ám ! :K :DDD :C

    ON:

    Artstation

    Nézzetek bele, vannak egész pofás dolgok.....a rombolhatóságról pl. egész korrekten kivágtak anyagokat. Vannak magyarázatok is feltüntetve az egyes bejegyzések anyagainál.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák