Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz drmotto #3164 üzenetére

    Megoldás nincs, felhúztam Kylo-t. Hát így lvl79-en gear 7-ben ős se egy atom terminátor na. :D De jobban mutat a csapatban azzal a piros fénykarddal. :D

    Hobbi csapat, annyira nem fontos. Csak 7 milla körül vertem el rá. :P

    Ma GW-ben kb a 10 csatáig a sith csapattal mentem. Általában eddig is szoktam. Aztán a maradékra jönnek a Rebelek. Ez a csapat tényleg csak azért van mert besokalltam már a Rebelektől. Minden energiát rájuk fordítok mióta játszok. Egyszerűen uncsi. Tegnapig volt 12-13milla pénzem, annyira nem nagyon fordítottam másokra semmit. Csak a Rebelek. De a Rebelek meg topognak egy helyben mert ugye nem egyszerű most már a fejlesztésük. Viszont megéri.Az aréna is elment kicsit mellettem. 10. körül azért ott vagyok még mindig.

    De még mindig nagyon akarom azt a Clone csapatot. Kár, hogy szinte semmire nem lesznek ők se jók csak GW-re egy ideig. Az egy vágyam. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák