Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz salytmasztor #725 üzenetére

    Ez nem negatív spammerkedes, csupán leírtam a véleményem ami jelen esetben valóban negatív lett. De ha kicsit is visszaolvasol, láthatod hogy a topicban lévő 80% komment arról szól hogy mekkora egy hamis, szép masival átkötött csomagban lévő lufi. Szép a játék de belül üres. Ez a gond vele.

    Igen, tegnap már írtam ide egy kommentet, amiben előre temettem. Igazam lett? Igen. :D

    A cod sorozat valóban elkurvult, de talán a BO3 lesz pont a megmentője. De ettől eltekintve ha a Bo3 szar attól még ez is egy üres lufi marad. ;)

    A codok és dlc ok árazása is szánalmas magyar pénztárcához mérve, de ettől függetlenül ennek az SW nek az árazása is kicsit meredek...hogy finoman szólva.

    Tudom, hogy lesznek még gamemode-ok, skillek, de a lényegen nem változtat hogy most kék gránát robban vagy piros. Nem az eszközökkel van a baj, hanem az egész játék olyan retardált. Úgy képzeld el, mint egy nem jól összerakott puzzle-t. A puzzle darabok jók de ilyen formában nem illeszkednek össze. Érted?? :P

Új hozzászólás Aktív témák