Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz madgie #6585 üzenetére

    Ha igazán jó tank egy kocka oda akkor is kevés ha 20 percig tart mire meghal a kocka.Na meg ha van pet akkor..Nálam is igy van,adv swarmerek iszonyatosan sebeznek.De én se megyek pugokkal stfre,pont ezért is.Én úgy gondolom hogy maximálisan hozom a karikkal azt amit kell,az engem tank és healer,a scim debuffol és benit,kozbe pedig sebez is torppal es tankol is,a tactom meg osztja a halált. Egyszer se merült fel bennem hogy másképp legyen,mindig azzal játszom amelyik stilushoz épp kedvem van,nem otvoztem semmit.Sajnos nalunk a flottaba is ismeretlen ez a dolog nagyon sokaknak..De mivel mindig ez megy hogy stf stf stf stf,senkit se érdekel, hisz oda minden jó ha a vége jó. Akkor borul a papírforma amikor bemereszkedik valaki pvpre es bizony nem tudja azt amit illene,egyszer én is megkaptam a magamet,teljesen veletlen egy masik flotta tarssal kerultem ossze egy csapatba,2 sci.Kb 5 perc után jott is a panaszkodas hozzáteszem jogosan hogy hol a keresztbe healeles,stb(ezt sokan tévesen feltételezik hogy a sci dolga a heal)Én teljesen feedbackre voltam cuccolva,es tankolasra,a flotta tars pedig stf hajoval jött, természetesen sejthető a vége, én jo sok dmgt begyujtottem de hiaba mert oda nem ez kellett,a flotta tars pedig se sebezni nem tudott se healelni semmit.Persze stfen azt hiheti az ember de jo kis hajom van,kockazom vele.De az igazsag az hogy a jatekosok nagyon nagy része igenis szarul csinálja, de ameddig ilyen semmilyen egy stf elite mint most,addig soha nem lesz ennek jelentősége. Ha hive szintű lenne minden stf,vagy több, kicsit helyre jönne mindenki fejébe a dolog.De lehet gyógyír még az s8 és a pvp reput is,en várom már, sokan nem is sejtik milyen jó pvpsek lennenek ha nem igy jatszanak ahogy most,és ezt a házi pvp verseny is bizonyította részbe.

    Robokutya: Hozzád képest ez nem is rossz :D de nem kell 3 pattern,és torp minek ha nem is skilleztel ra??Inkabb DBB es overload.Amúgy jó lesz ha ezeket atallitod,bar nem tudom minek az a point defense konzol..Szart se ér, és cserebe papirtaligad van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák