Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz sasa311 #364 üzenetére

    A történet ilyetén befejezését én sem értettem, reméltem, hogy mire vége lesz a filmnek, lesz valami megoldása ennek a helyzetnek, ami helyreállítja a történetet.

    Viszont ha tovább gondoljuk, mivel már időben tudnak tenni annak a napnak a felrobbanása ellen, az a gaz Romulán nem fog visszamenni az időben, így a sztori nem is kezdődik el, és végeredményben mi sem voltunk moziban, mert nem volt film, amit megnézzünk. ;)

    Viszont h. másodrendűek lennének az effektek, azt nem hiszem, látvány terén nem volt gond a filmmel.

    Egy biztos, hamarosan lesz 12. film, mert ennek a filmnek lesz sikere. Az meg, hogy trekkes, vagy sem, azt mindegyik filmről meg lehetne kérdezni 7-10 ig.

    Jah ma megnéztem másodszor is moziban! :C

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • bdav

    őstag

    válasz sasa311 #364 üzenetére

    SPOILER

    "az eddigi 726 résznyi sorozat és 11 film meg se fog történni :U "

    jól látod a lényeget, az a cél h. az eddigiek ne kössék a kezeit a készítőknek, lehessen újradesignolt StarTreket csinálni. ettől még a sorozat epizódok és a régi filmek megmaradnak és lehet őket szeretni :)

    "a Star Trek univerzum megszűnik létezni és lesz helyette a "hogyan barangolnak az emberek az űrbe"

    nézőpont kérdése, szvsz semmivel nem volt rosszabb az új film mint a filmek többsége, a sztori a 2, 6, 8, 10 részekben sem sokkal bonyolultabb vagy "trekesebb" (hentelés megy ezekben is masszívan)

    10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Új hozzászólás Aktív témák