Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz oriic #2272 üzenetére

    Igen, külön holo segítők vannak minden posztra külön személyiséggel de a kapitány alakjában. :D

    Amúgy nem tudom, hogy mit fog érni a ninja gyerek a fézerek világában. Worf-nál se erőltették a bat'leth-et, inkább csak dísznek vagy különleges alkalmakkor vette hasznát. A hajót meg még nem is nagyon láttuk belülről, a híd engem ezekre a studió apartmanokra emlékeztet mert baromira tágasnak tűnik a háttérben. Jó látni Picard-ot, jó látni Hetest, jó látni az űrt, de minden más valahogy nem klappol. Mintha nem lenne kidolgozva, ezért fura nekem az is amikor Rafi-hoz ment Picard űrtaxival de ugye a Földön. Tényleg egyszer nem nézett rá? Ugyanígy a romulánokról se tudott volna hírt szerezni? A DS9-ból tudjuk, hogy léteznek civil szállító űrhajók, de ha nem is megy oda csak valakitől kaphatott volna hírt, hogy mi a helyzet arrafele. Nem akarok a folyton panaszkodó néző lenni, továbbra is erős közepes ez a sorozat, fényévekkel jobb mint a Discovery, talán a nosztalgia faktor miatt de nehéz elmenni olyan dolgok mellett ami megmagyarázhatatlan. Olyasmit hallottam, hogy 10-15 írója van/volt ennek a sorozatnak, nem tudom mennyire igaz de lehet ebből erednek a problémák.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák