Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz vaakuum #77 üzenetére

    Én direkt gyári hűtésest vettem, mert úgy gondoltam jobb ha kifújja a házból a levegőt. De rossz érezni, hogy milyen meleg jön ki belőle, hogy nem tudja rendesen hűteni és a határszintig felmelegszik a kártya mindig. Inkább vennék legközelebb egy ilyen hiper-szuper hűtésest és majd a házban megoldom, hogy legyen rendes légáramlás. A ház tőlem lehet meleg, a kártya ne legyen az. Ha ezt jobban el tudom érni azzal, hogy egy ilyen hűtés kerül rá, cserébe melegszik a ház valamennyit, és a proci is (ami melegedhet még, mert annak sokkal nagyobb hűtője van és sokkal jobban is bírja az ilyesmit), akkor ezt választanám inkább, mert a végeredmény a fontos, hogy a kártya ne melegedjen túl. Sz'al legközelebb egy ilyet próbálok ki, ha nem vízhűtést.

    A procihűtőt rátenni tök jó dolog lenne, ha csak egy kártya kell. Sőt én már arra is gondoltam, hogy az egészet be kéne tenni egy nagyobb dobozba (mint a gyári hűtőket) a procihűtővel együtt, akkorába, hogy rá lehessen tenni 3db nagyobb ventillátort, kettőt oldalra egyet hátra +1db negyediknek valahogy kéne hely a házon kívülre de a PCI fedőlapokon túl (nyilván le kéne venni őket), hogy az is kifelé tessékelje a levegőt, és akkor ezzel így összesen elég jó eredményt lehetne elérni sz'tem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák