Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz Chalez #7730 üzenetére

    én azt javaslom, hogy most épp ne vegyél, mert elfogytak az alpha helyek, azaz mostmár csak olyan csomagot tudnál venni, amivel nagyon sokára tudsz játszani. viszont kéz alatt lehet kapni még régi csomagokat azt hiszem, amivel a hamarosan(?) megjelenő Arena Commander-hez (= Digfight Modul, DFM) hozzáférsz, azaz valamivel már tudsz is majd játszani, amíg elkészül a teljes játék

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • Revolit

    senior tag

    válasz Chalez #7730 üzenetére

    Szia!

    Szerintünk megéri-e... hát itt szerintem mindenki azt fogja mondani, hogy igen, tekintve hogy szinte mindenkinek van már csomagja :K
    Eddigiek alapján azt mondom, hogy elég, persze, főleg felfedezésre, de szerintem kezdő hajónak bőven jó, ráadásul ha megjelenéskor veszed meg, még Aurorád sem lesz. A játékot megveszed a csomaggal, igen. De Alpha hozzáférés már elfogyott. Azaz pl dogfight modult nem fogod tudni használni még. (Hát még mi se, de pár héten belül remélhetőleg már tölthető alpha hozzáféréssel rendelkezőknek). 5 dollár plusz lesz neked, ha te is ki szeretnéd próbálni korai hozzáférésben az alpha verziót.

    szerk.: Ah, lassú vagyok. Halgass .tnm kollégára amúgy, ő tudja a tutit csomagvásárlás ügyben :K

    [ Szerkesztve ]

  • Menthirist

    veterán

    válasz Chalez #7730 üzenetére

    Tőled függ mennyit adsz érte, nekem a 45 dolláros LN csomag van meg (több lézer és rakéta, de amúgy az MR is upgrade-elhető tudtommal talán 10 dollárért LN-re). És igen, már a 30 dollároshoz is kapod a játékokat (star citizen + squadron 42), de ahhoz nem jár alfa és béta. A 40 dollároshoz már igen, viszont mivel már elfogytak az alpha slot-ok, így a dogfight modult már csak az 5 dolláros arena commander pass-al érheted majd el (illetve a később bejövő esetleges modulokat is.

    De ez mindenképp egy "bizalom fektetése" a projektbe, szóval itt még kész játék nem lesz egy jó ideig, modulokat kapunk, speciel eddig 45 dollárt fizettem egy hangárért és benne a hajóért, de nem zavar :D De türelem az kell :)

    irányítás pedig elvileg jól fog menni egérről, gamepadról, billentyűzetről és joyról is, illetve persze ezek kombinációjával :) Én egér + billentyűzet kombóval tervezem nyomni, bár van egy F710-esem ha épp azzal lenne jobb számomra (meglepődnék :D). De nem kizárt hogy ha beránt, veszek valami joy-t :)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák