Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devast

    addikt

    válasz K.Andras.Vfx #51258 üzenetére

    Szerintem meg mire megjelenik, gyakorlatilag egy kenyérpirítón is el fog menni. Nem tudom miért ajnározzátok a grafikáját ennyire... amit jelenleg mutatnak ez nincs 2018-as szinten. Szép, meg jó, hogy milyen óriási mértékek vannak, és ezt procedurálisan csinálják, de ez jelenleg igen erősen a minőség rovására megy. Karakterek is szépek meg jók, ezzel mondjuk jobban állnak most mint a világgal, de ebből is láttam már jobbat. Még a jelenlegi ocs-s builddel is csak kb 50-60%-ra tudom kihajtani a 1080ti-t, full cpu limit van nálam. Ajánlom a kollegáknak, hogy néha nézzenek meg más játékokat is, hogy legyen viszonyítási alapjuk.

  • Diopapa

    addikt

    válasz K.Andras.Vfx #51258 üzenetére

    Hogy ezt megértsd, Christ kellene ismerni kicsit, elég maximalista a fazon, ezek az apróságok pont azért kellenek bele, hogy látszódjon, több mint egy Elite pl amiben táblázatokat nézegetsz csak. Szerinte segíti az immersiont. Hajlok rá, hogy egyetértsek vele. Az más kérdés, hogy a végleges játékban mennyire lesz hosszú távon idegesítő / időrabló, hogy nem elég dokkolni, pár gombnyomással trade ablakot nyitni mint pl Elite-ben, EVE-ben, X3-ban, hanem tényleg le kell beszélni az üzletet az npc-vel, trading console-al stb-vel, de hajlok rá, hogy nem is azoknak készül, akiknek pl az Elite bőven jó. A naprendszerekről meg azt mondják, hogy most találják ki / dolgozzák ki / most tanulják a techeket amivel építeni lehet, ha ez összeáll, akkor gyorsabban fognak belekerülni a rendszerek, ráadásul nem is csak egy rendszeren dolgoznak, mutattak már több naprendszerből is képeket / videókat. A grafikusok meg folyamatosan ontják az assestet. Minél több van kész, annál gyorsabban fognak a naprendszerek bekerülni. Persze lehetne úgy is mint az Elite-ben és akkor hú de jó van 200 milliárd naprendszerem pikk-pakk. Csak itt nem ez az irány....

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák