Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz Malibutomi #49489 üzenetére

    Dettó itt is. Nekem eddig nem volt bajom vele pedig 8GB ram-om van csak. :D
    Viszont sajnos időm se nagyon volt csak egy-két órát bohóckodni.

    Az előző felesleges húsz hozzászólásra: Nekem aztán mindegy, hogy ki csalódik és ki nem. Magasról kakkantok rá. Viszont az érdekel, hogy velem mi van és én pl. rühellem amikor napi 12 óra meló után leülvén olvasnék egy kis infót és azt látom oldalakon át, hogy: "oáá oáá swapol oá másnak bezzeg oáá, meghúzta a hajamat oááá".
    Azt tudom tanácsolni a kisgyerekeknek, hogy lépjenek ki az életbe, mert ha ezen így ki tudnak akadni akkor kint csodákra fognak találni.
    Na, de megyek is játszani valamivel (lehet nem ezzel ugyanis van más is a világon sőt lehet offline fogok valamit csinálni, tudom boszorkányság) és nem próbálok okoskodni olyanról amihez nem értek ("volt idejük megcsinálni, rosszul managelnek"), mert holnap megint meló és nem érek rá sírni a swapról.

    [ Szerkesztve ]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

  • Jack@l

    veterán

    válasz Malibutomi #49489 üzenetére

    Ahha, akkor azért volt tegnap este ausztrál szerveren, ahol hajnalban pár fő mászkált 25-30 fps-em, csutka grafikán 3440-ben(itt már 60%-on használta a gput, ami miatt majdnem elmorzsoltam egy könnycseppet).
    EU-s szerveren meg kb 20 főnél 15-20, mediumon 2560x1440. Biztos a véletlen műve, vagy szar a gépem és a netem. :)
    A hiányzó repülőajtókról és ülésekről már nem is berszélve, ami miatt felszállni se lehet. Többszöri nekifutás, másik szerver, ugyanez volt a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák