Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz .tnm #27341 üzenetére

    Mit tudunk a Heraldról? Az elsősorban az információ védelmére és szállítására való (bár nem tudom alkalmas lenne-e híradósnak, átalakítani talán át lehet majd rá).
    A híradós kocsi felvételeket fog készíteni, videókat és képeket a versenyekről, csatákról vagy azok maradványairól, készülő vagy bekövetkezett katasztrófákról stb.

    Úgy emlékszem korábban mondták, hogy ez is része lesz a játéknak, hogy ha elkészítünk egy ilyen felvételt, az bekerülhet egy hírműsorba vagy hírcsatornába. Arról is volt szó, hogy streamelhetjük játékon belül a felvételeinket, így élőben is megnézhetjük, hogy mit filmez egy ilyen híradós hajó. Elég érdekes elképzelés.

    El tudom képzelni, hogy adnak egy küldetést, hogy az XY rendszerben hatalmas érclelőhelyet fedeztek föl, és akkor odamegyünk, és lefotózzuk, hogy több száz Orion fúrja a sziklákat, és mikor ezt a hírt kiküldik a játékosoknak, akkor ez a kép jelenik meg alatta. Bár azt nem tudom, hogy ki választja ki, hogy melyik kép kerüljön ki a sok közül... de nekem valami ilyesmi rémlik, mintha ezt szeretnék.

Új hozzászólás Aktív témák