Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 77.PX_Drebil

    aktív tag

    válasz TESCO-Zsömle #22477 üzenetére

    Na jó akkor konkrétumok:

    Négyféle meghajtás lesz a hajókon illetve kétféle biztos a másik kettő meg opcionális:
    1 Manőverező hajtóművek, ezzel irányítod a hajót ezekből minimum 4 maximum 16 darab van ha jól néztem.Ez mindenféleképpen van egy hajón.
    2.Normál hajtómű, ez működik légtérben, illetve harc közben és normál utazáskor.Ez is mindenféleképpen van a hajókon.
    3. Quantum hajtómű, Ez lerövidíti a rendszeren belüli utazást. Csak egyenesen tudsz vele mozogni két előre meghatározott pont között, El lehet majd vele menekülni, de induláskor fixen az adott irányba kell repülnöd (nem manőverezhetsz) és ki kell várnod, hogy az energia rendszer feltöltse a Quantum hajtóművet. Ez csak néhány hajón van, de majdnem mindegyikre szerelhetsz ilyet, vadászokra mint pl a Gladius nem rakhatsz.
    4.Féreg járaton belüli hajtómű, ezzel vagy képes rendszerek között közlekedni.(Manőverezni a féregjáratokban.) Ez sincs minden hajón főleg a vadász és verseny ladikokra fölösleges.

    Nem biztos, hogy teljesen jól írtam le mindent de 90% hogy igen. :)

    Az infókat a fordításokból szedtem össze a Starcitizen.hu -ról meg a gépek paramétereiből okoskodtam ki.

    Üdv: Drebil

    "A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

Új hozzászólás Aktív témák