Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz KO2 #19886 üzenetére

    Jelen példában Ödön miért nem hagyja ott a francba Bélát? Pont ezért jó, hogy nem aréna játék. Béla meg had morgolódjon, hogy állva hagyta egy gyorsabb hajó. Nem kötelező mindenkivel leállni verekedni aki belénk köt. Főleg akkor nem ha gyorsabbak vagyunk.
    Engem nem zavar az, ha valaki előnyt kap. Ilyen az élet. Ebből kell gazdálkodni. Soha nem volt sehol sem előnyöm. Csak az ami a tudásomból eredt. Eddig még elég volt az élethez. Mondjuk nekem nem kell többmilliós autó meg műkurva az anyósülésre.
    Mindig lesz olyan aki előnyből indul vagy előnyhöz jut.
    Mekkora szemétség már, ha Ödön tíz éve játszik Gazdálkodj Okosan-t. Tud minden lapot kívülről. Majd leül egy partira Bélával aztán állandóan börtönt dob. Béla meg megnyer mindent. Ez van. Csak játék.
    Ugyanakkor ha egy játék azt érezteti velem hogy megaláznak vagy megalázhatok valakit az már nem játék az már harc vagy szenvedés. Viszont azt meg hagyom abba azonnal, mert én játszani akarok. Itt nem arra gondolok, hogy szétlőnek vagy vesztek. Annál súlyosabb sokkal. Sajnos már tapasztaltam ilyet.
    Na de ez már nagyon off. :)

    [ Szerkesztve ]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák