Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #16277 üzenetére

    Csakhogy az aurora CL már teherszállításra specializált gép, másra nem is jó, nagyon gyenge.
    Az LN fegyverzete meg szerintem nagyon keveset ér majd a gyakorlatban, mert mindkét fegyvere fix. Tényleg sokat toltam az AC-t a napokban (korábban meg az MR trainerrel is), és az egyértelmű számomra, hogy a fix fegyverek nagyon keveset érnek éles helyzetben. Inkább legyen egy darab gimbalos ágyúm, vagy egy tornyom, mint akár 3 db. fix lövegpárom.
    Hogy a reaktora milyen lesz, az nagy kérdés, de ha két fix ágyút nem (vagy csak pillanatokra) használod, akkor jó eséllyel nem lesz számottevő a túlmelegedés problémája. A hornetnél is ritkán használtam a mantist és a tornyot egyszerre, csak amikor épp nagyon kedvező vektoron jött (vagy ment) az ellenséges hajó. Az esetek többségében felváltva toltam (gondolom ti is), így a túlmelegedés ritkán jött elő. Ha ésszel él az ember, és az amúgy sem igazán használható fix fegyverzetet mellőzi, akkor várhatóan nem lesz ez gond az avengernél sem. Nyilván nem tudjuk még mi ér többet a gyakorlatban; egy gyorsabb, kisebb fogyasztású S3, vagy egy nagy rombolóerejű, de lassabb, nagy fogyasztású S5? Minden akkor dől el, ha végre AC ready lesz az avenger is, és a manőverező képességére is ekkor derül majd fény (bár a kis méret, kis súly, hornettel megyegyező számú manőverező thruster nagyon biztató). Szóval én már tűkön ülök, mikor jön ki végre. :B

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák