Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aarpok

    őstag

    válasz 7om #1775 üzenetére

    Ami Sakharovnak kell?Azt még a szarkofágba való bemenetel előtt meg kell csinálni,mert utána eltűnik a katona akinél van.Ezt én is megjártam egyszer újra kellett az egész pályát CNPP -re érkezéstől kezdeni.
    Nem a magyarításban hanem Gery D. onedrive tárhelyén van a pdf fájl amit magam is sűrűn nézegettem/nézegetek.

    [ Szerkesztve ]

    Аарпок

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz 7om #1775 üzenetére

    Azzal a csomaggal bajok vannak, Elvileg valamit teljesíteni kell, talán meg kell járni az Erőművet, majd később visszamenni oda. A 3-as patch-ben ott volt eredetileg, semmi kritérium nem volt. Egyébként a Csomag alaphelyzetben az Erőmű bejáratától induló úton haladva jobbra lesz egy kis támaszpont féle, vigyázz, mert egy kisebb harckocsi fog rád lőni és egy Katona is van ott. Ha nincs a Ládák tetején a csomag, akkor később menj vissza érte. A PDF fájl mellett találsz egy csak szöveges fájlt. A kettő tartalmilag megegyezik, de az egyik képek nélkül Ha azt a leírást követed, (ha nem tudsz angolul, gugli fordítóval elég jól le lehet fordítani, ha nem érted) akkor elméletileg mindent meg lehet oldani.

    Aarpok: Én úgy emlékszek, hogy a Ládák tetején volt a csomag, nem a Katonánál. Ja és én először megjártam az Erőművet. De utána ott volt a Katona, őt a Kitörés nem öli meg elvileg, mert az a hely eredetileg menedék. De nem mondom 100%-ra, megint régen volt már. :)

    Igen, a StalkerSoup mappán belül van pár segítség. Ha van rá kereslet és mások is segítenek, akkor esetleg felrakhatok a mappába még olyan leírásokat és képeket mellékelve, amik segítenek egy-egy küldetésben. Még megvannak a mentéseim a küldetésekről, ha valaki elmondja, mit keres pontosan, kikeresem, betöltöm és csinálok képet róla, pl. Akim rejtekhelyeiről és így tovább.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

  • kekeeci

    senior tag

    válasz 7om #1775 üzenetére

    Jó gyorsan haladsz, két nap alatt Agropromtól az erőműig, nem semmi. :R
    Nekem két hónap nem volt elég, hogy eljussak a Radarig, igaz különböző hibák miatt többször újrakezdtem.

    kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

Új hozzászólás Aktív témák