Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thumb

    aktív tag

    válasz Sk8erPeter #871 üzenetére

    Szia!

    [moderálva]

    Olyan stílusban válaszolok általában amilyenben kapom a válaszokat bár ez erős túlzás mert így is igyekszem a lehető legfinomabban fogalmazni ahogyan azt most is tenni fogom.

    Korábban már kifejthettem volna nagyobb írásban a véleményemet martonx kolléga írására miszerint "Másrészt baromira semmi köze a problémának az SQL-hez, szvsz nem itt kéne vesződni egy noname CMS telepítési nyűgjeivel." de ezt most akkor meg is tesszük:
    Azért ide írtam be a problémát mivel magából az SQL file-ból hiányzott az a pár sor ami nekem kellett volna de abban igaza van maronx-nak, hogy tényleg gőzöm sincs mi az SQL különösebben így mások tanácsára gondoltam azt, hogy abban van a hiba és tévedtem ide. Külön topikot nem szerettem volna nyitni mert én is tudom, hogy nem sok ember jártas a webspell-ben és valószínüleg senki sem írt volna be így az esélyeket latolgatva inkább ez volt az ésszerűbb. [moderálva]

    [moderálva] de mindezektől függetlenül ezúton is nagyon köszönöm a segítséget amit nyújtott :R .

    [moderálva]

    [moderálva]

    A lényeg bocs az OFF-ért [moderálva] Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget aki reagált a témában még neked is azért amiért bővebben írtál a drupálról, részemről zárom a témát majd megoldom máshogy.

    üdv.: Thumb

    [moderálva]

    Kivettem, ami nem a topik témájába vág.

    [ Módosította: stevve ]

    A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

Új hozzászólás Aktív témák