Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz ArchElf #868 üzenetére

    Igazából a stílusa volt, ami nálam kicsit kiverte a biztosítékot. Lehet, hogy én is ennek megfelelően reagáltam.
    martonx segítőkészen reagált a srácnak, ő meg szerintem eléggé flegmán-lekezelően válaszolt, miközben neki van szüksége segítségre.
    Ha meg valaki azt tanácsolja neki, hogy "ugyan már, ne szívasd magad ezzel, van ennél jobb megoldás is", akkor arra nem az a normális reakció, hogy "te meg rohadj meg, nekem akkor is ez tetszik". :D (Nyilván szándékos túlzásokkal teledobva, de érted.)
    Ezentúl az is kicsit rosszul veszi ki magát a kommentjeiből, hogy "na majd én megmondom"-stílusban negatív véleményt alkot olyasmiről, amit nem ismer.
    Ha valaki segítséget kérni jön egy fórumba, akkor vegyen vissza kicsit az arcából, és kicsit higgadtabban fogadja a jóindulatú tanácsokat, ennyi. :)

    ===

    (#869) thumb:
    igazán nincs mit! :D
    "de sebaj ez egy fórum, itt mindenki beírhat"
    Igen, sajnos olyan stílusban is, ahogy Te tetted.

    ===

    (#870) martonx: pontosan. :D
    Wordpress-szel nekem egyelőre csak nagyon rövid tapasztalatom van, de hallottam róla hideget-meleget is, dicsérik amiatt, hogy gyorsan lehet vele összehozni jól működő oldalakat, de egy-két negatív kritikát is lehet olvasni róla a kódja miatt, gondolom mindegyikben van némi igazság. :)
    A noname, vagy kevéssé támogatott CMS-ekkel meg tényleg egyszerűen már csak a saját idegrendszerünk kímélése érdekében sem érdemes foglalkozni.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák