Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MADcat

    MODERÁTOR

    válasz krizmo_ #3479 üzenetére

    Dehogy, mint tudjuk az orvosok azok egyenlők a kuruzslókkal..

    [ Szerkesztve ]

    Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

  • 123xyz

    tag

    válasz krizmo_ #3479 üzenetére

    Csak hogy világosabb legyen:

    Ha pl. bekerül egy téma, hogy 250 forint helyett csak 200 forintba fog kerülni az xy sör, akkor lehet arról beszélni, hogy egyébként megér-e annyit, vagy vannak sokkal jobbak, mi az általános tapasztalat. Erről egyszerű társalogni, mivel sört kóstolni és véleményezni hétköznapi dolog. Persze szubjektív, de ezt mindenki tudja. Vagy le lehet írni pl, hogy egy öblítőnek a tapasztalat alapján túl hamar elmúlik az illata, vagy egy mosószer nem olyan hatásos, nem hozza ki az ilyen-olyan foltot, stb.

    Ezzel szemben az, hogy a kollagén hogyan épül be a szervezetbe, nem hiszem, hogy annyira hétköznapi téma lenne. Tapasztalni sem olyan egyszerű, mert utánajárás, esetleg vizsgálatok kellenének. Szóval szerintem ez már specifikusabb téma sokkal, amihez ha valaki ajánlani szeretne, akkor igencsak értenie kell hozzá. Nem mondom, hogy itt nem lehet olyan, aki pont a kollagén felszívódásának témájából profi, de szerintem (és erre irányult a kommentem) nagyobb eséllyel találna korrekt ajánlást olyan topikban, vagy akár olyan másik fórumon, ami kifejezetten táplálékkiegészítőkkel foglalkozik. Ha már mindenképpen valamilyen fórumon szeretne tájékozódni.

    Remélem így érthetőbb, mire céloztam, még ha ezek szerint nem is tudtam annyira egyértelműen megfogalmazni :) Nem azt mondom, hogy mindenhez szakértőnek kell lenni, de vannak témák, amik mögött ott a tudomány, amikhez szerintem jobban kell érteni ahhoz, hogy valaki hitelesen tudjon ajánlani bármit is.

    (Itt jegyezném meg, a kérdés nem az volt, hogy hol kapható olcsón kollagén, hanem melyik az, ami rendesen beépül a szervezetbe. Erre reagáltam.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák