Új hozzászólás Aktív témák

  • xxxjjjkkk

    senior tag

    válasz gorje #649 üzenetére

    "háztartásban felmerülő fogyóeszközök kibeszélése"
    a borotva hab is lehetett volna ON szerintem

    köszi ismerem ezeket
    egy bajom van, ez a multi csomag 7ezerért már lehúzás, ennek a 70%át kivizeled 2órán belül. Ráadásul ha elkezded nézegetni, hogy mit mivel ne szedjél együtt, akkor inkább nem szedsz be semmit. De ez így egybe a legrosszabb, ezt minimum 3 részre szét kéne osztani.
    Daily onet szedtem, de ott is egyértelmű volt, a zöld színnél, hogy ez hamar kimegy.
    Ezért próbálom ki ezt a lassú felszívódásút most.
    Mondjuk legalább a scitec is rájött pár év után, hogy kell a c vitamin mellé bioflavonoid.
    Amire most akadtam rá, és elképzelhetőnek tartom, de még utána kell nézni:
    kalcium magneziumot nem jó együtt szedni
    a kalcium d vitamin nélkül csak az erek falára rakódik jórészt, de túlzott bevitel esetén azzal is
    omega 3 omega 6 nélkül nem ér semmit

    az a baj, hogyha mindent külön szednél, egész nap bogyóznál, mint egy bolond

    Ami rohadt jó még, az a fokhagyma, régen magas volt a vérnyomásom, olyan 160, megettem napi 2-3fokhagymát, 1-2 hónap alatt levitte, az nyers volt. Asszony nem engedi, úgyhogy tablettába szedem. Sokszor, az egyszerű dolgok a leghatékonyabbak.

    Csak az a baj(vagy jó?) ezekkel, hogy akkor szedem, ha eszembe jut, pl most télen nem szedtem(meg úgy két éve hanyagolom) , sokszor beteg is voltam, meg mostanában olyan szarul voltam, egerésztem hogy mi lehet, magneziumra tippeltem, most szedek megint mindent, és jól vagyok teljesen.
    Lehet, hogy placebo, de ennyit megér. De valószínűleg télre lenullázódott valami, na nem mintha a nyári zöldség gyümölcs, olyan fene vitamin dús lenne, amikor zölden szedik le.

    "Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

Új hozzászólás Aktív témák