Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sándor -P20-

    senior tag

    Üdv mindenkinek
    Az lenne a kérdésem a tudókhoz, hogy az X-Fi XtremeMusic zsuga AD_EXT csatlakozójának a bekötését hol lehetne megtalálni?
    Ez az a csatlakozó ahova az I/O drive kitet kell csatlaokztatni.
    Esetleg a hátlapi AD_Link kiosztása is jó lenne, ha arra ki van küldva egy mikrofon és egy vonal bemenet.
    Az a szitu, hogy nekem egyszerre kellene használni a digital OUT-ot, a mikrofont és a line IN-t. A FlexiJack meg :W :W Szal no komment...

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz szjoci #145 üzenetére

    THX...

    Ez nem jött be....
    Szal eredetileg abban reménykedtem, hogy az AD_Linken meg lehet csípni az I/O drive kit analóg csatlakozásait... :F és ez az ami nem jött be, mert az I/O drive kitben úgy látszik komolyabb elektronika van mint néhány csatlakozó... :O
    Akkor a következő kérdés, bár erre már mitha valahol olvastam volna választ, de ha agyon csapnak sem tudom hol...
    Szal milyen belső csatlakozási lehetőségek vannak még a zsugán?
    Gondolom CD analog/digital. AUX line IN/OUT. Esetleg előlapi csatlakozási lehetőségek. Mick, line IN/OUT, STB....
    Szal mit az előző hszemben írtam nekem pont a FlexiJack :W lehetőségei kellenek egyszerre, és amíg ennek a csatlakozásnak a lehetőségei, a pótlásának módjai, nem tisztázódtak, nem sok kedvem van kiadni közel 30K-t egy olyan zsugáért amit nem is tudok majd használni... :U

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák